Biały Dunajec to idealna baza wypadowa na wędrówki górskie

Biały Dunajec to wieś w powiecie tatrzańskim, na wysokości 660-950 m n.p.m.. Biały Dunajec składa się z następujących ulic: Jana Pawła II, Krajowe, Gliczarowska, Za Torem, Kościuszki, Piłsudskiego, Miłośników Podhala, Generała Galicy, Witosa, Skupniowej i Batorego. Przez miejscowość przepływa górski potok o tej samej nazwie. Przez wieś przechodzi też łącząca Kraków z Zakopanem droga krajowa nr 47, będąca częścią Zakopianki.

Noclegi Biały Dunajec

Biały Dunajec noclegi usytuowane są w malowniczej miejscowościna Podhalu Oferuje pięknie urządzone pokoje z łazienkami i tv. Bezpłatny dostęp do internetu.

Noclegi w Białym Dunajcu w lecie stanowią idealną bazą wypadową na wędrówki górskie,piesze i rowerowe. W okresie zimowym jego usytuowanie sprzyja miłośnikom „białego szaleństwa” ze względu na bliskość wyciągów narciarskich. Turyści, którzy tu przyjeżdżają , cenią sobie wypoczynek w ciszy i spokoju z dala od miejskiego zgiełku.W pobliżu znajduje się kompleks basenów geotermalnych (Biały Dunajec,Zakopane,Bukowina i Białka Tatrzańska).
Noclegi Biały Dunajec stanowi najlepszą bazę wypadową na rozchodzące się szlaki górskie, do Zakopanego jak również do Białki Tatrzańskiej i Bukowiny Tatrzańskiej.

Obiekty w Białym Dunajcu posiadają wiele miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4 oraz 5 osobowych. Pokoje wyposażone w łazienki i TV. Zapewniaja noclegi z wyżywieniem – smaczną domową kuchnię. Do dyspozycji gości również wiele dodatkowych atrakcji tj , plac zabaw, boisko do koszykówki oraz siatkówki, huśtawki, stół do ping ponga, altanka, parking, Wi-Fi.

Czyste powietrze i spokojna okolica sprawią, że jest to idealne miejsce do spędzania wolnego czasu. To wieś położona na PODHALU blisko ZAKOPANEGO. Znajduje się na tzw. SKALNYM PODHALU na wysokości 920-1010m n.p.m. . Jest drugą co do wysokości pośród najwyżej położonych miejscowości na PODHALU. W okresie zimowym sąsiaduje z wyciągi narciarskimi i całym zapleczem rekreacyjnym. Warto także skorzystać z wód geotermalnych w SZAFLARACH, CHOCHOŁOWIE, BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ i BIAŁCE.

Atuty Białego Dunajca;


-idealna lokalizacja
-wspaniała atmosfera
-komfortowe pokoje
-tanie noclegi
– bezpłatny parking
-w pobliżu baseny termalne Termy Szaflary Gorący Potok
-rzeka dla amatorów wędkarstwa
-wyciągi narciarskie
-restauracje

tanie noclegi Biały Dunajec, Biały Dunajec noclegi z wyżywieniem

Możliwość komentowania jest wyłączona.