Bieszczadzki Poligon Paintballowy ”Wataha”

Bieszczadzki Poligon Paintballowy ”Wataha” powstał na półtora hektarowej działce w miejscowości Jankowce k. Leska. Jak przystało na bieszczadzkie warunki teren poligonu jest dość wymagający dla graczy. To dwa opadające ku sobie stoki w połowie porośnięte lasem z naturalnymi wąwozami, który stanowi naturalną przeszkodę, a zarazem schron dla graczy. Drugą połowę poligonu tworzy łąka, na której zostały ustawione schrony z opon, desek, belek, beczek, bali siana oraz okopy z workami z piaskiem. W zależności od indywidualnych upodobań klienci mają zatem szeroki wybór terenu do gry w paintball. Na jego terenie znajduje się miejsce na grilla i ognisko, a także namiot, w którym można się swobodnie przebrać w mundur oraz ochraniacze, które zapewniamy dla naszych klientów. Solina noclegi zaprasza.

Posiadamy szeroki wybór scenariuszy gry, które dostosowujemy do każdej grupy indywidualnie, tak by każdy uczestnik dobrze się bawił niezależnie od wieku, płci czy zaawansowania technicznego w grach terenowych. Organizowane przez nas gry dostarczą każdemu niezapomnianych emocji i adrenaliny do ostatniej kropli farby!

Jeśli z jakiś przyczyn nie możecie przyjechać do nas, my przyjedziemy do Was! Wystarczy że macie kawałek terenu, który nadawałby się na organizację paintballa.

Posiadamy 20 nowoczesnych zestawów paintballowych firmy „Empire”, które pozwalają nam na malowanie się farbą przez cały rok! Nad bezpieczeństwem graczy czuwa kadra wyszkolonych instruktorów – sędziów prowadzących grę. W naszej ofercie znajduje się również strzelnica zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Każdy może spróbować swoich sił w strzelaniu do tarczy z łuków bloczkowych, kuszy, markera paintballowego , czy też wiatrówki.

Organizujemy imprezy integracyjne dla firm i szkół, imprezy okolicznościowe (urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie), paintball z pirotechniką, gry terenowe (podchody, biegi na orientację), turnieje, zawody, dni otwarte dla tych, którzy nie mogą zebrać większej grupy na strzelanie.
Obsługujemy również imprezy plenerowe oraz możemy działać jako podwykonawcy. Każdy, kto zdecyduje się na dawkę adrenaliny na naszym poligonie proszony jest o rezerwację telefoniczną co najmniej 2 godz. przed przybyciem, tak byśmy mogli odpowiednio przygotować sprzęt.


Możliwość komentowania jest wyłączona.