Karpacz doskonałe miejscem na wypoczynek w Karkonoszach

Noclegi w Karpaczu są doskonałym miejscem na wypoczynek w samym sercu górskiego kurortu w Karkonoszach. Wybierając jego lokalizację poczujecie bliskość gór nie wychodząc z domu. Piękno tego miasta można podziwiać z okien i balkonów. w pobliżu znajdziemy wiele atrakcji tj stoki narciarskie, baseny, usługi wellnes i spa, restauracje, puby, sklepy czy szlaki turystyczne.

Karpacz noclegi to znakomite miejsce wypoczynku i relaksu, jakiego szukamy.

Noclegi stworzone z myślą o rodzinie i spędzaniu z nią czasu w miłej i bezpiecznej atmosferze.

Karpacz oferuje pokoje 2, 3, 4 osobowe pensjonaty, wille, apartamenty, pokoje gościnne, hotele, ośrodki wypoczynkowe.

Celem jest stworzenie komfortowego wypoczynku, gdzie będą czuli się zadbani, bezpieczni, gdzie dzieci mogą swobodnie biegać, rodzice mają swoje zaciszne kąty, gdzie wśród malowniczej przyrody można wypoczywać, uprawiać sport, bawić się i grillować do rana.

Karpacz to wspaniałe miejsce do turystyki całorocznej. Trasy do turystyki rowerowej i pieszej. W niedalekiej odległości Termy-kompleks basenów i Uzdrowisko Cieplice, zamek Chojnik, ruiny zamku księcia Henryka, wodospad Przesieka, Szklarska Poręba.

Karpacz miasto w Karkonoszach!!


W Karkonoszach znajdują się doskonałe tereny do uprawiania wszelkich sportów tj turystyki rowerowej i pieszej , kolarstwa górskiego, narciarstwa zjazdowego i biegowego, ski touringu. Poniżej zamieszczamy link do stron

Karpacz oferuje nocleg w komfortowych pokojach z:

– łazienką
– TV
– dostępem do Internetu

Karpacz to miasto leżące na Dolnym Śląsku na wysokości od 480 do 885 m n.p.m., u stóp Śnieżki (1602 m n.p.m.), w dolinie rzeki Łomnicy oraz potoków, będących jej dopływami.

W Karkonoszach znajdują się doskonałe tereny do uprawiania wszelkich sportów, między innymi: turystyki pieszej i rowerowej, kolarstwa górskiego, narciarstwa zjazdowego i biegowego.

Z okien rozpościera się malowniczy widok na Śnieżkę.

Noclegi w centrum Karpacza to idealne miejsce na wypoczynek, wszędzie jest blisko i po drodz, można tu znaleźć spokój i wypoczynek.

Znajdziemy również noclegi z widokiem na Śnieżkę. Spędź czas aktywnie – w kilka minut z ośrodka dotrzecie do szlaków górskich, wyciągów narciarskich, parku linowego, syntetycznego lodowiska, wodospadu i zapory w Karpaczu oraz hali sportowe

W centrum Karpacza znajduje się deptak, dawna główna ulica – obecnie wyłączona z ruchu. Tuż obok znajduje się bardzo ciekawe muzeum „Karkonoskie Tajemnice” i jedna z większych atrakcji rozrywkowych – Centrum Sportu i Rekreacji “Kolorowa” – gdzie poziom adrenaliny podnoszą zjazdy na dwóch torach saneczkowych, letnim i całorocznym. Nieopodal, wzdłuż deptaka, znajduje się wiele restauracji, barów, kawiarni i sklepów. Warto udać się w stronę wodospadu Łomnicy, uroczego miejsca romantycznych spacerów, można wybrać się w kilka minut pod wyciąg na „Kopę„lub na „Kruczych Skałkach”.

Bliskość szlaków natomiast sprawia, że jest to miejsce dla wszystkich którzy cenią sobie prostotę i spokój.

Po aktywnym wypoczynku mozna odprężyć się przy ognisku z pięknymi widokami na Śnieżkę, bądź w sali kominkowej lub altanie mieszczącej się na zewnątrz ośrodka.

Karpacz noclegi tanio, karpacz noclegi centrum

Możliwość komentowania jest wyłączona.