Lądek Zdrój

Zjeżdżalnia, basen z kulkami, tory przeszkód, gry, zabawki, kredki i wiele innych atrakcji pozwoli maluchom bezpiecznie spędzić czas nawet przez kilka godzin.

W tym czasie rodzice mogą bez przeszkód korzystać z uroków białego szaleństwa. Lądek Zdrój tanie noclegi Sam wjazd to już atrakcja, ponieważ z górnej stacji kolei rozpościera się piękny widok na część zdrojową Lądka-Zdroju. Bezpośrednio przy górnej stacji kolei w lesie znajduje się Mini Zoo i Park Linowy.

Turyści mogą oglądać żyjące w naturalnych warunkach muflony, daniele, kuce szetlandzkie, koniki polskie i lamę. Można sprawdzić swoją sprawność fizyczną na parku linowym. Noclegi Lądek Zdrój Letnia Stacja Lądek Zdrój jest niewielkim ośrodkiem narciarskim położonym na północnych stokach góry Trojak, znajduje się w sercu Lądka-Zdroju. W sezonie letnim czynna jest kolej linowa 4-osobowa. Są też stylizowany skarbiec, upiorny chodnik śmierci oraz dowcipneMuzeum Przestróg, Uwag i Apeli.

Całkiem bogata jest oferta dodatkowych, osobno płatnych atrakcji, takich jak bicie monety, płukanie złota, gry terenowe czy spływ zalanymi podziemnymi korytarzami. Lądek Zdrój to miasto położone w Sudetach Wschodnich, w dolinie rzeki Białej Lądeckiej. Oferuje wiele atrakcji i tu na pewno nie ma miejsca na nudę! Sudety Wschodnie to piękne pasmo górskie gdzie znajduje się Lądek – Zdrój.

Jaskinia Radochowksa jest miejscem nocowania 5 gatunków nietoperzy. Jest to jaskinia krasowa powstała w pliocenie, na skutek wypłukiwania się rozpuszczalnych w wodzie marmurów.

Noclegi Lądek Zdrój

Możliwość komentowania jest wyłączona.