Małe Ciche noclegi

Małe Ciche to miejscowość turystyczna w województwie małopolskim, położona na Pogórzu Bukowińskim, niedaleko granicy polsko-słowackiej. Znajduje się w odległości 4 km od Murzasichla, 5 km od Poronina i 12 km od zimowej stolicy Polski, Zakopanego. W pobliżu miejscowości mieści się także wejście do Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Małe Ciche są najmniejszą wsią na Podhalu, ale i jedną z najbardziej urokliwych. Na jej obszarze i w okolicy możemy podziwiać gęste lasy iglaste, piękne widoki na góry i tajemniczy potok. Wspaniała tatrzańska przyroda przyciąga do tej małej, cichej, ale malowniczej i atrakcyjnej miejscowości tysiące wczasowiczów.

W okresie zimowym zapraszamy do stacji narciarskiej w Małych Cichych. Posiada ona nowoczesną kolej krzesełkową o przepustowości 2200 osób/h i 3 wyciągi orczykowe. Miłośnicy sportów zimowych mogą korzystać także z 4 tras narciarskich o zróżnicowanym poziomie trudności, najdłuższa ma długość 1300 m.

W tej wyjątkowej miejscowości wypoczynkowej działa ponad 60 obiektów noclegowych, które zapewniają wczasowiczom wygodne zakwaterowanie o różnym standardzie i cenie. Polecamy także skosztować lokalnej kuchni, którą szczycą się tutejsze punkty gastronomiczne.


Możliwość komentowania jest wyłączona.