Mały Andy – rodzinne warsztaty plastyczne

24 października (piątek) w godzinach 15-17 w naszym Centrum odbędą się rodzinne warsztaty plastyczne „Mały Andy” Serdecznie zapraszamy mamy i dzieci do wzięcia udziału we wspólnej zabawie, Rodziny będą mogły pochwalić się swoimi pracami już 21 listopada: planujemy wystawę w ramach II Festiwalu Crazy Girls w Cisnej poświęconego w tym roku Julii Warholi, matce Andy`ego Warhola. Warsztaty poprowadzi Kasia Smolarek. Wstęp wolny Cisna noclegi.  Stąd z łatwością można szybko dotrzeć w najatrakcyjniejsze i najbardziej malownicze zakątki regionu.

Noclegi cisna zaprasza do spędzenia wypoczynku w jednym z najpiękniejszych i najbardziej urokliwych zakątków Polski jakim są Bieszczady. Noclegi Cisna położony jest  w samym sercu gór, w otoczeniu malowniczych lasów. Do dyspozycji Gości pokoje, kwatery, domki, apartamenty, pokoje gościnne. W każdym pokoju znajduje się łazienka  aneks kuchenny z wyposażeniem, TV. Istnieje również możliwość wynajęcia całego domku. Znajduje się w nim wiele miejsc do wspólnego wypoczynku: weranda,  ze stołem i ławami, altana, huśtawka , leżaki, miejsce na grilla lub ognisko, a dla naszych najmłodszych Gości – plac zabaw

Zimą w Cisnej można rownież miło spędzić czas szusując na pobliskich stokach narciarski w Bystrym i Kalnicy.

Cisna to idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy poszukują zacisza, by oderwać się od życia codziennego i wypocząć. Dogodne położenie noclegów gwarantuje łatwość w podróżowaniu po Bieszczadach Wysokich jak i Pogórzu Bieszczadzkim.

Obecnie Cisna jest ważnym miejscem turystycznym w Bieszczadach, w sezonie jest oblegana przez miłośników gór, którzy  wyruszają stąd dalej w kierunku połonin, Wetliny i Ustrzyk Górnych a także w inne malownicze rejony Bieszczadów jak Solina. Cisna kojarzona jest także  z bieszczadzką kolejką wąskotorową.W Majdanie znajduje się stacja początkowa z której kolejka kursuje docelowo obecnie do trzech miejscowości, tj. do Woli Michowej, Balnicy i Przysłupia.

znajdują się tu liczne atrakcje:

– Bieszczadzka Kolejka Leśna;
– trasy turystyczne i węzły szlakowe (
– Ciśniańsko-Wetliński Park Krajobrazowy;
– rezerwat krajobrazowy „Sine Wiry”;
– ścieżka przyrodniczo – historyczna ,,Nad sztolnią” w Cisnej z wieżą widokową;
– liczne miejsca znane wśród miłośników grzybobrań.


Możliwość komentowania jest wyłączona.