Media a turystyka. Debata w Darłowie

26 sierpnia o godzinie 9.30 w Ośrodku Wczasowym Piramida II, ul. Jagielońska 3 w Darłowo noclegi rozpocznie się trzecia już edycja debaty „Media a turystyka” organizowanej przez zarząd Darłowskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej oraz starostę sławieńskiego.

Tegoroczna edycja jest szczególna ponieważ organizowana jest pod patronatem prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej oraz rektora Akademii Morskiej w Gdyni. Wezmą w niej udział przedstawiciele Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiej Organizacji Turystycznej, Zachodniopomorskiej Organizacji Turystycznej, nauki, mediów, jednostek samorządowych oraz branżowych organizacji pozarządowych i biznesu turystycznego.

W trakcie debaty odbędzie się panel dyskusyjny pod nazwą „Turystyka wędkarska szansą na wydłużenie sezonu turystycznego”, a w przeddzień – 25 sierpnia 2014 r, szkolenie pn „Profesjonalizm w obsłudze ruchu turystycznego”, kierowane do pracowników i właścicieli obiektów branży turystycznej z terenu działania Darłowskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej (koszt uczestnictwa w szkoleniu – 100 zł).


Możliwość komentowania jest wyłączona.