Murzasichle

Murzasichle  jest świetną bazą wypadową na pobliskie baseny termalne. Noclegi w Murzasichle to ciekawe miejsce na uzupełnienie energii. Warto odwiedzić tę miejscowość o każdej porze roku. 

Murzasichle położone jest na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego, w południowej części Skalnego Podhala, pomiędzy Zakopanem a Bukowiną Tatrzańską. Ponadto latem liczne ścieżki rowerowe w górskiej scenerii sprawią że urlop będzie udany jak nigdy, za sprawą noclegi blisko wyciągu Murzasichle. Ciekawym i bardzo znanym miejscem na odpoczynek w czasie pieszych wędrówek jest Rusinowa Polana. 

Główną ulicą i deptakiem zarazem w Murzasichlu jest ulica Sądelska. Jedną z wielu perełek architektury Murzasichla jest drewniany Kościół pw. Najświętszej Marii Panny. Kościół wybudowano w 1955 roku. Kościół powstał dzięki dużej hojności Parafian i odwiedzających Murzasichle turystów. Bliskość Bukowiny Tatrzańskiej i Zakopanego sprawiają, że turyści zatrzymują się w wiosce, gdyż cena noclegu z wyżywieniem jest bardzo konkurencyjna w stosunku do większych miejscowości. 

Warto odwiedzić tę miejscowość o każdej porze roku. Często przyjeżdżają tu osoby uprawiające sporty, aby utrzymać i doskonalić formę.

Murzasichle położone jest na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego, w południowej części Skalnego Podhala, pomiędzy Zakopanem a Bukowiną Tatrzańską. Do zimowych atrakcji organizowanych w Murzasichlu należą też kuligi, przejażdżki skuterami śnieżnymi i quadami. Oczywiście nie brakuje tu wyciągów oraz tras do uprawiania narciarstwa biegowego. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Murzasichle tanie noclegi

Możliwość komentowania jest wyłączona.