Solina atrakcyjne wakacje na Podkarpaciu

Lato tak długo oczekiwane w końcu jest, wakacje to czas na na odpoczynek i korzystanie z uroków lata.

 Podkarpacie kusi swoją ofertą na wakacje  ruszył sezon imprezy .

Bieszczady dla swoich turystów przygotowali: kąpieliska, parki wodne, linowe, wypożyczalnie sprzętu , łodzie a nawet galary.

Bieszczadach na turystów czeka wiele atrakcji przyciąga nie tylko górskie wędrówki ale także jazda terenowymi autami, tropienie dzikich zwierząt

Bieszczady noclegi należy do najpiękniejszych zakątków w Polsce. Możemy podziwiać tu niezwykłe walory przyrodnicze i krajobrazowe. Bieszczady słyną z czystości rzek i lasów, niezniszczona przyroda daje możliwości do aktywnego wypoczynku w czystości przyrody poprzez rajdy piesze szlakami górskimi i ścieżkami spacerowymi, sporty wodne oraz żeglarstwo.

Bieszczady to raj dla osób lubiących  sporty wodne. Główną atrakcją Bieszczad jest Zalew Soliński z  rozwiniętą linię brzegową , głębokość zbiornika to 60 m przy zaporze.

 Na Podkarpaciu możemy się wybrać również nad Jezioro Machowskie o pow 445 h nie ma tak pięknych widoków jak jezioro solińskie  ale i tak latem przyciąga tysiące turystów.
To też raj dla nurków. Głębokie i czyste jezioro przyciąga

zalew „Maziarnia” w Wilczej Woli podczas letnich weekendów wypoczywa tu wiele osób, przyciąga wędkarzy, którzy przyjeżdżają tu łowić karpie,szczupaki, okonie,  liny i amury.

W Puszczy Sandomierskiej znajdują się  zbiorniki wodne w Kamionce niedalekoSędziszowa i Brzózie Królewskiej koło Leżajska w Ożannie w gminie Kuryłówka.


Możliwość komentowania jest wyłączona.