Weekend z dziećmi w Polanicy-Zdrój

Rozpocznijcie swój pobyt od spaceru po pięknym Parku Zdrojowym. Znajdziecie tu liczne alejki, zadbane trawniki i kolorowe kwiaty. Dzieci będą zachwycone ogromnym placem zabaw, gdzie mogą biegać, wspinać się i korzystać z różnych atrakcji. Możecie też wypożyczyć rowerki lub riksze i przejechać się po parku, ciesząc się świeżym powietrzem i widokami.

Kolejnym obowiązkowym punktem programu jest wizyta w Polanickim Parku Dinozaurów. To miejsce, gdzie Wasze dzieci przeniosą się w czasie i staną twarzą w twarz z olbrzymimi prehistorycznymi gadami. Park oferuje interaktywne wystawy, pokazy paleontologiczne i możliwość zobaczenia ruchomych modeli dinozaurów. To świetna okazja do nauki i zabawy jednocześnie!

Gdy już nasycicie się wrażeniami związanymi z dinozaurami, możecie udać się do Parku Wodnego „Wodny Świat”. To prawdziwy raj dla małych i dużych miłośników kąpieli. Baseny z różnymi atrakcjami, zjeżdżalnie wodne i sauny zapewnią wam mnóstwo radości i relaksu. Dzieci będą miały szansę wyładować swoją energię na zjeżdżalniach i w brodzikach, podczas gdy dorośli mogą zrelaksować się w jacuzzi.

Kolejną atrakcją, która przypadnie do gustu całej rodzinie, jest wycieczka kolejką górską na Szczeliniec Wielki. To jeden z najpiękniejszych szczytów w Górach Stołowych, słynący ze spektakularnych form skalnych. Podziwiając widoki z góry, możecie zrobić niezapomniane zdjęcia i spędzić czas na łonie przyrody. Dla najmłodszych wspinaczka może być trudna, ale mogą z dumą powiedzieć, że stanęli na szczycie!

Na koniec dnia polecam wizytę w Polanickim Parku Zdrojowym, gdzie można wypożyczyć łódeczki i popływać po stawach. To romantyczne i spokojne miejsce, które pozwoli wam odpocząć po aktywnym dniu. Dzieci na pewno będą zachwycone możliwością sterowania łódeczką i obserwowania przyrody z innej perspektywy.


Możliwość komentowania jest wyłączona.